عطسه کردن روسیه سوریه سیاسی پوتین

عطسه کردن: روسیه سوریه سیاسی پوتین آمریکا تحریم ها پناهندگی تمدید تحریم ها ولادیمیر پوتین

گت بلاگز اخبار حوادث قتل به خاطر ارتباط پنهانی با خواهر

«پنج سال با حمید دوست بودم. هنگامی که فهمیدم شماره تلفن خواهرم را از گوشی‌ام برداشته و با او ارتباط برقرار کرده، ماجرا باورم نشد تا این‌که مادر حمید به خانه‌ام

قتل به خاطر ارتباط پنهانی با خواهر

قتل به خاطر ارتباط پنهانی با خواهر

عبارات مهم : تبریز

«پنج سال با حمید دوست بودم. هنگامی که فهمیدم شماره تلفن خواهرم را از گوشی ام برداشته و با او ارتباط برقرار کرده، ماجرا باورم نشد تا این که مادر حمید به منزل ام آمد و همه چیز را برایم تعریف کرد. من قصد کشتن حمید را نداشتم.» این بخشی از اعترافات مردی جوان است که با ضربه چاقو، همسایه ارزش را کشته است.

به گزارش جام جم، 15 اسفند 93 وقوع این قتل به کلانتری شهرزیبا اطلاع داده شد. متهم که بعد از ارتکاب قتل به تبریز گریخته بود، بعد از چند روز خود را به پلیس معرفی کرد و گفت: «خواهر من متاهل است و دو تا فرزند دارد.

قتل به خاطر ارتباط پنهانی با خواهر

حمید مدتی قبل شماره او را از گوشی ام برداشت و با او ارتباط برقرار کرد. اول باورم نشد تا این که مادر حمید به منزل ام آمد و گفت جلوی خواهرت را بگیر. ماجرا را به برادرم گفتم و تصمیم گرفتیم حمید را گوشمالی بدهیم. او را به حاشیه شهر بردیم و مورد ضرب و شتم قرار دادیم ولی فایده ای نداشت چون مدتی بعد فهمیدم ارتباطشان هنوز ادامه دارد.»

او راجع به روز اتفاق نیز گفت: «ساعت 12 شب بود. در کوچه مشروب می خوردم که حمید مرا سوار خودرویش کرد. گفت بیا برویم حرف بزنیم. با کنترل در پارکینگ منزل ارزش را باز کرد ولی به محض این که وارد شدیم، در از پشت بسته شد. سپس حمید سراغ عمویش رفت تا خبرش کند. ترسیدم همه بریزند کتکم بزنند، جهت همین چاقویم را بیرون آوردم تا حمید را بترسانم ولی هنگامی که به سمتم آمد، یک ضربه به او زدم.»

«پنج سال با حمید دوست بودم. هنگامی که فهمیدم شماره تلفن خواهرم را از گوشی‌ام برداشته و با او ارتباط برقرار کرده، ماجرا باورم نشد تا این‌که مادر حمید به خانه‌ام

با ثبت اعترافات متهم، کیفرخواست پرونده صادر شد و جهت پیگیری در اختیار شعبه هفتم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران به ریاست قاضی امین مقدم زهرا قرار گرفت. صبح دیروز، در ابتدای جلسه دادگاه، مادر مقتول علی رغم همسرش، با تاکید بر وجود ارتباط پنهانی خواهر متهم با پسرش، تقاضای قصاص کرد.

او گفت: «چرا خواهر متهم که دو تا فرزند داشت مدام با پسر من رفت و آمد می کرد؟ پسرم قصد ارتباط با او را نداشت. همسرم رضایت داده ولی من قصاص می خواهم.»

سپس متهم در جایگاه ایستاد و گفت: «آن شب مشروب خورده بودم و حالت طبیعی نداشتم. حتی نمی توانستم روی پاهایم بایستم. هنگامی که وارد منزل شدم از وحشت درگیری چاقو کشیدم. بعد از زدن ضربه فرار کردم و چاقو را هم در باغی در همان اطراف انداختم. در تبریز مخفی شده است بودم ولی مدتی بعد خودم را معرفی کردم. من از کاری که کردم پشیمانم و از مادر مقتول تقاضای بخشش دارم.»

قتل به خاطر ارتباط پنهانی با خواهر

به گفته وکیل، متهم پیش از این سابقه خوابیدن شدن در بیمارستان روانی و خودکشی دارد و به همین علت از سربازی معاف شده است هست. او خواستار توجه قضات به سلامت روانی متهم در وقت وقوع اتفاق شد. در آخر دادگاه نیز قضات جهت صدور رای وارد شور شدند.

واژه های کلیدی: تبریز | فرزند | معرفی | ارتباط | دادگاه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs