عطسه کردن روسیه سوریه سیاسی پوتین

عطسه کردن: روسیه سوریه سیاسی پوتین آمریکا تحریم ها پناهندگی تمدید تحریم ها ولادیمیر پوتین

گت بلاگز اخبار حوادث سقط دوقلوها جهت انتقام از شوهر

زن باردار زمانی که متوجه شد شوهرش حاضر نیست او را عقد دائم کند، جهت انتقام دوقلوهایش را سقط کرد. 

سقط دوقلوها جهت انتقام از شوهر

عبارات مهم : زندگی

زن باردار زمانی که متوجه شد شوهرش حاضر نیست او را عقد دائم کند، جهت انتقام دوقلوهایش را سقط کرد.

به گزارش جام جم، دو هفته پیش مردی جوان با حضور در شعبه هفتم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران از فرار همسر باردارش خبر داد.

شاکی به قاضی مرشدلو گفت: من در یک شرکت شخصی کار می کردم و از همسر اولم دختری دارم، ولی هر لحظه دوست داشتم پسری هم داشته باشم. یک سال پیش با خانمی به نام «بتول» که از کارمندان شرکت بود، ازدواج موقت کردم. چند ماه پیش همسر دومم به من خبر داد باردار هست. زمانی که همراه او به مطب دکتر رفتیم، متوجه شدم او دوقلو پسر باردار هست. خیلی خوشحال شدم و حتی میان همکارانم شیرینی پخش کردم. شرایط بخوبی پیش می رفت تا این که یک ماه قبل او را به منزل همسر اولم بردم تا مراقبش باشد. در این مدت «بتول» مدام از من می خواست او را عقد دائم کنم که خواستم مدتی به من وقت دهد تا مشکلاتم حل شود.

سقط دوقلوها جهت انتقام از شوهر

شاکی ادامه داد: چند هفته قبل همسرم به من گفت می خواهد به منزل مادرش برود که من مخالفتی نکردم. من هم به ماموریت کاری رفتم و زمانی که بازگشتم متوجه شدم خانواده اش محل زندگی ارزش را عوض کردن داده اند و به شهرستان رفته اند و همسرم نیز با آنها رفته هست. زمانی که با اوحرف زدم حاضر نبود، بازگردد. او حتی تهدیدم کرد فرزند ها را سقط می کند.

همزمان با این شکایت، تحقیقات پلیسی ادامه پیدا کرد. زن جوان زمانی که فهمید شوهرش شکایت کرده از شهرستان به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمد و در پلیس آگاهی حاضر شد.

زن باردار زمانی که متوجه شد شوهرش حاضر نیست او را عقد دائم کند، جهت انتقام دوقلوهایش را سقط کرد. 

او به افسر تحقیق گفت: هنگامی که متوجه شدم باردار شده است ام از شوهرم خواستم جهت آینده دوقلوهایم که پسر هستند مرا به عقد دائم خود درآورد که حاضر به این کار نبود. از سویی هوویم مدام مرا اذیت می کرد و این زندگی برایم غیرقابل تحمل شده است بود. آخر همراه خانواده ام و در نبود شوهرم به شهرستان رفتم. همان جا فرزندانم را سقط کردم چون شوهرم حاضر نمی شد مرا به عقد دائم خود درآورد و همین باعث شده است بود که آینده روشنی در زندگی جهت فرزندانم نبینم.

واژه های کلیدی: زندگی | انتقام | باردار | دوقلوها | خانواده | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs